Internetiennustuste boonused

Internetiennustuste boonused

Registration / entry bonus

Boonused on üks potentsiaalsete klientide kriteeriumi ennustusagentuuri valimisel. Neid pakutakse registreerimise hetkest alates, erinevates summades ja erinevate kasutustingimustega. Eriti suuresti reklaamivad ennustamisagentuurid (kihlveovahendajad) registreerimise/ sisenemisboonust. Sisenemisboonus esindab rahalist boonust selleks, mis on turundusosakonna panus toetamaks kihlveovahendaja müüke võttes sihikule uued potentsiaalsed kliendid. Sisenemisboonust pakutakse kliendile pärast esimest deposiiti. Esimene deposiit mõjutab boonuse suurust märkimisväärselt, sest sageli arvutatakse sisenemise/registreerimisboonus protsendina esimesest deposiidist, kuni teatud summani (nt. 50% esimesest deposiidist, maksimaalselt kuni 100 EUROT, mis tähendab, et maksimaalse boonuse saamiseks peab deposiit olema 200 EUROT). Sellele järgnevad ka kasutustingimused, mis on iga boonuspakkumise lahutamatu osa. Need reastavad minimaalsed tõenäosused, matside arvu, mitmekordselt tuleb boonus enne väljakandmist läbi mängida ja teised… nendele tingimustele vastamine on vajalik eeltingimus, mis on vaja kliendil täita selleks, et boonust täielikult kasutada ja eriti selleks, et väljamakset sooritada. Vahel ilmuvad need boonused mängija konto elutsükli jooksul; neid kutsutakse värskendusboonusteks.

Riskivabad ennustused

Mõned ennustamisagentuurid pakuvad sisenemisboonusena klassikalist riskivaba ennustust ; vahel kutsutakse neid ka tasuta ennustusteks (free bets). See tähendab, et teatud summa on kirjas, kui tasuta ennustus ja see tagastatakse mängija kontole isegi, kui ta kaotab. Tasuta ennustused on samuti populaarsed erinevate spordiürituste ajal ja neid pakutakse mitte ainult uutele klientidele, vaid ka juba olemasolevatele. Klassikalised boonused ja tasuta ennustusi pakutakse isegi regulaarselt, olenevalt selles, kas vastate ennustuste läbimängimise, piletitearvu tingimustele või mõnele teisele lojaalsuskoefitsiendile. Teised pakutavad boonused sisaldavad boonuseid, mida pakutakse sünnipäeva või registreerimisaastapäeva puhul, kõik see oleneb ennustusagentuuri individuaalsest poliitikast.

Teised ennustusagentuuride boonused

Üks spetsiifiline boonus, mida kihlveovahendajad ja nende turundusmeeskond pakub, on eduka kliendituvastuse boonus; see teostatakse pärast registreerimist, lisasammuna kliendi motoveerimiseks oma isikut kinnitama, et ta saaks täielikult valitud ennustusagentuuri teenuseid kasutada.

Ühed kliendi seisukohalt olulised boonustega seotud aspektid on boonuse saamistingimused. Oluline on korrektselt tuvastada boonuse protsentuaalne väärtus deposiidist, maksimaalne boonuse väärtus ja ümbermängimise tingimused – milleks võivad olla: minimaalsed tõenäosused, matšide arv või ajalimiit boonuse ära kasutamiseks.

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise. Nõustun